اکانت ویژه

وردپرس

وردپرس (wordpress) یک سیستم مدیریت محتوا (cms) برای سایت‌ها و وبلاگ‌ها می‌باشد. در ابتدا وردپرس تنها یک سیستم رایگان وبلاگ نویسی بود که امکانات خوبی را در اختیار علاقمندان قرار می‌داد و سپس به صورت یک (CMS) یا نرم‌افزار کدباز برای مدیریت محتوای وبلاگ ها معرفی شد.وردپرس در سال 2003 شروع به کار کرد ، در ابتدا این سیستم برای افزایش تایپوگرافی ها و مطالب روزانه یا همان وبلاگ بود . بعد از گذشت چند سال به دلیل سادگی و راحتی کار با وردپرس ، شاهد پیشرفت روزافزون وردپرس هستیم و امروزه شاهد این محبوبیت در ایران هم هستیم.

وردپرس نرم‌افزاری تحت وب است که می‌توانید از آن برای ساختن سرویس وبلاگدهی، وبسایت یا وبلاگی زیبا و قدرتمند استفاده کنید. مایلیم با افتخار اعلام کنیم که وردپرس باارزش و مجانی است.

 قالب وردپرس | قالب وردپرس رایگان | وردپرس فارسی

پوسته وردپرس چیست ؟

پوسته وردپرس وردپرس یعنی مجموعه ای از فایل های مرتبط به هم که نمایش ظاهری سایت را بر عهده دارند. سایر سیستم مدیریت محتوا از نام های مختلفی برای فایل هایی که همین کار را انجام می دهند استفاده می کنند که به آنها پوسته وردپرس (wordpress themes) می گویند !

 وب سایت های زیادی از پوسته وردپرس استفاده می کنند ، سازمان های دولتی و وب سایت های شخصی سازی از قالب وردپرس برای سایت خود استفاده می کنند . وب سایت جوم آریا از سال 91 سایت خود را با جوملا طراحی کرد و قالب وردپرس را در موضوعات مختلفی مانند فروشگاهی ، شرکتی ، خدماتی ، سئو ، چندمنظوره ، هاستینگ و ... که شما می توانید دسته بندی قالب وردپرس را در همین صفحه مشاهده کنید .

 

آپدیت جدید برای محصولات بیاد من چطور متوجه بشم ؟ ما هر آپدیتی منتشر بشه رو از طریق صفحه بروزرسانی محصولات اطلاع رسانی می کنیم .