اکانت ویژه

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رای)
آموزش برطرف کردن صفحه مرگ یا صفحه سفید وردپرس

شاید برای شما هم پیش آمده که صفحه مدیریت یا وب سایت وردپرسی شما سفید یا خالی باشد. ما یک آموزش برای شما آماده کرده ایم تا نحوه برطرف کردن صفحه مرگ یا صفحه سفید وردپرس را به شما آموزش دهیم.

در اکثر مواقع، وقتی شما با صفحه سفید وردپرس روبرو می شوید، به این معنی است که شما از حد معمول حافظه بیشتر استفاده کرده اید. که ممکن است به دلیل استفاده از یک افزونه یا کد های مربوط به قالب باشد.

همچنین می تواند به دلیل بروز مشکلاتی در سرور میزبانی وب شما باشد.

از آنجا که این مشکل به دلایل مختلفی ایجاد می شود ، ممکن است برای رفع مشکل به عیب یابی زیادی نیاز داشته باشید.

نحوه برطرف کردن صفحه مرگ یا صفحه سفید وردپرس:

1. قبل از اینکه در سایت خود تغییری ایجاد کنید. از سایت خود نسخه پشتیبان بگیرید که در صورت بروز مشکل بتوانید نسخه پشتیبان را برگردانید و مشکلی برای اطلاعات شما پیش نیاید.

2. اگر چندین سایت دارید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که بررسی کنید که آیا در سایت های دیگر نیز همین مشکل را دارید؟ اگر مشکل مربوط به همه سایت های شما است ، این یک نشانه مهم است که این مشکل مربوط به ارائه دهنده هاستینگ است. در غیر اینصورت، اگر مسئله فقط مربوط به یکی از سایت های شما یا صفحه خاص است ، در اینصورت مشکل یکی از افزونه های سایت شما یا قالب شماست.

3. اولین کاری که باید انجام دهید شما باید محدودیت حافظه را افزایش دهید. اگر با افزایش محدودیت حافظه مشکل شما برطرف نشده است نیاز نیست کار دیگری انجام دهید.

4. این مشکل به احتمال زیاد توسط یکی از افزونه ها ایجاد شده است. در بخش داشبورد خود به بخش افزونه ها بروید و همه افزونه ها را غیرفعال کنید. اگر مشکل را برطرف شد، افزونه های خود را یکی یکی فعال کنید تا ببینید کدام یک دقیقاً باعث ایجاد مشکل شده است.

آموزش برطرف کردن صفحه مرگ یا صفحه سفید وردپرس

5. اگر عیب یابی افزونه ها و غیرفعال کردن آنها به شما کمکی نکرد، باید قالب خود را با یکی از قالب های پیش فرض وردپرس جایگزین کنید چون ممکن است مشکل از قالب شما باشد برای این کار شما می توانید به راحتی  با رفتن به مدیریت هاست و سپس مسیر wp-content/themes نام قالب فعال را جایگزین قالب پیش فرض وردپرس کنید تا به عنوان قالب فعال نمایش داده شود. اگر سایت نمایش داده شد مشکل از قالب شماست.

6.اگر با تغییر قالب مشکل برطرف شد شما باید فایل function.php را بررسی کنید. اگر در قسمت پایین فضاهای اضافی وجود دارد ، باید آنها را حذف کنید. و اگر از کدهای اضافی در این فایل استفاده کرده اید باید آنها را حذف کنید. چون ممکن است مشکل از کدهای اضافه شده شما باشد.

7. اگر موارد بالا کمکی به شما نکرد و صفحه سفید وردپرس از بین نرفت. آخرین نسخه وردپرس را مجدد نصب کنید اگرچه احتمال این کار خیلی کم است اما ممکن است بعضی  فایل های وردپرس شما خراب شده باشند.

8. شما می توانید از عیب یابی وردپرس نیز استفاده کنید که مشکل صفحه سفید وردپرس چیست برای این کار کافیست کد زیر را به فایل wp-config.php اضافه کنید.

error_reporting(E_ALL);
ini_set('display_errors', 1);
define( 'WP_DEBUG', true);

9. وقتی کد بالا را اضافه می کنید حالا در صفحه سفید وردپرس خطا های سایت نمایش داده می شود که به شما کمک می کند با توجه به کد خطا مشکل را برطرف کنید.

 با استفاده از این آموزش می توانید قدم بزرگی در برطرف کردن صفحه سفید وردپرس بردارید.

آپدیت جدید برای محصولات بیاد من چطور متوجه بشم ؟ ما هر آپدیتی منتشر بشه رو از طریق صفحه بروزرسانی محصولات اطلاع رسانی می کنیم .

نظرات (0)

تابحال برای این مطلب نظری داده نشده است .

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر به صورت مهمان . ثبت نام یا ورود
پیوست ها (0 / 1)
Share Your Location