اکانت ویژه

 ویرایش و شخصی سازی سایت

ویرایش و شخصی سازی سایت

امروزه سلیقه ها و تنوع در انتخاب برای ایجاد هر سایتی با هر موضوعی جامعیت پیدا کرده و متفاوت شده است، مخصوصا اگر کار شما با سایت تان بیشتر مرتبط و این که برای کسب و کارتان با ارزش باشد، هر چند که رسیدگی به سایت خود در هر زمینه ای و برای هر شغل و کاری بسیار ضروری و مهم است چرا که در سایت شما، تعداد کاربران و بازدیدکنندگان می تواند نامحدود و از موقعبت ها و اقشار مختلف جامعه باشد بنابراین داشتن یک سایتی جذاب، حرفه ای و سفارشی شده به دیده شدن هرچه بیشتر شما کمک می کند. با توجه به گسترده بودن فعالیت ها در هر زمینه ای در نت بیشتر از هر موقع ای به ویرایش و شخصی سازی قالب یا سایت احساس می شود .

گاهی شما نیاز به ایجاد تغییرات یا اضافه کردن بخشی به سایت خود دارید یا دوست دارید تغییراتی را در سایتتان ایجاد کنید اما یا وقت انجام آن را ندارید یا برای تان امکان پذیر نیست، تیم ما تصمیم دارد در این راه به شما کمک کند. در این مرحله از کار اگر قصد تغییر سایت خود را به هر نحوی دارید، شما می توانید با اطمینان خاطر به با تجربه بودن گروه ما در این زمینه و زمینه های مربوط به فروش قالب (از سال 91 تا به کنون)، مقرونه به صرفه بودن از نظر مالی، پشتیبانی خوب تیم جوم آریا، سایت خود را به دست ما بسپارید و در زمان کمی به تغییرات دلخواه خود دست پیدا کنید.

شخصی سازی یا ویرایش سایت شما شامل چه چیزی های می شود:

  •  تغییر یا اضافه کردن فونت جدید
  • تغییر رنگ سایت
  • ایجاد کردن بخش جدید به سایت
  • حذف هر بخشی از سایت
  • حل مشکلات به وجود آمده در سایت
  • بروزرسانی جوملا از نسخه 2.5 و 3 به بالا
  • بروزرسانی وردپرس به نسخه های بالاتر
  • تغییر چیدمان سایت

چگونگی بیان شخصی سازی مربوط به سایت خود:

جهت بیان کار شخصی مربوط به سایت و مشاوره مورد نیاز برای هر گونه شخصی سازی و سفارش سازی مدنظر خود می توانید با آیدی تلگرامی زیر جهت ثبت درخواست و تعیین هزینه در ارتباط باشید:

https://t.me/joomaria_ir

و یا می توانید با شماره تلفن 09160774300  تماس حاصل فرمایید .

آپدیت جدید برای محصولات بیاد من چطور متوجه بشم ؟ ما هر آپدیتی منتشر بشه رو از طریق صفحه بروزرسانی محصولات اطلاع رسانی می کنیم .

نظرات (0)

تابحال برای این مطلب نظری داده نشده است .

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر به صورت مهمان . ثبت نام یا ورود
پیوست ها (0 / 1)
Share Your Location