اکانت ویژه

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 5.00 (1 رای)
درخواست افزونه جوملا و وردپرس و دریافت 50% تخفیف

یک پیشنهاد عالی برای کاربران و بازدیدکنندگان وب سایت جوم آریا

وب سایت جوم آریا در نظر دارد افزونه های کاربردی و محبوب را برای جوملا و وردپرس منتشر کند ، از این رو از کاربران درخواست داریم که افزونه های مورد نیاز خود را در قالب نظرات همین مطلب با در میان بگذارند تا آن ها را آماده و ظرف چند روز در سایت قرار دهیم .

به کسانی که درخواست افزونه جوملا و وردپرس می دهند ، 50% تخفیف برای خرید همان افزونه های که درخواست داده اند دریافت می کنند.

این افزونه ها از وب سایت های معتبری خریداری شده اند و هیچ کد مخرب یا بک لینک ندارند یا نال نیستند . این را ما به شما اطمینان می دهیم  .

قیمت این افزونه ها : قیمت هرافزونه بین 5.000 تا 10.000 تومان است ، شما فقط یکبار آن را خرید می کنید و دیگر نامحدود بار دسترسی به آپدیت های افزونه خریداری شده را دارید . و اگر افزونه ای که در وب سایت جوم آریا نباشد و شما آن را درخواست بدهید 50 درصد تخفیف برای آن خواهید گرفتید .

نکته : افزونه ها دارای هیچ گونه محدودیت نصبی نیستند ( شما می توانید روی هر دامنه ای که دوست دارید آنها را نصب کنید )

سوالات متداول درخواست افزونه جوملا و وردپرس و دریافت 50% تخفیف

چطور باید درخواست افزونه بدم ؟ شما می توانید از طریق نظرات همین مطلب درخواست افزونه خود را بدهید ، اسم افزونه به خارجی و همچنین دموی آن یا سایت نشر کننده آن را در نظرات قرار دهید تا آن را ظرف چند روز آماده و در سایت منتشر کنیم .

50 درصد تخفیف رو چطور دریافت کنم ؟ بعد از اینکه درخواست خود را ارسال کردید ، می توانید از  طریق سامانه پشتیبانی یا بخش تلگرام یا شماره های تماس در تماس با ما برای دریافت 50 درصد تخفیف درخواست بدید .


فارسی سازی  قالب های رایگان جوملا و وردپرس به صورت کاملا رایگان

خدمت رایگان برای کاربران عزیز ، ترجمه قالب های رایگان جوملا و ورپرس به صورت کاملا رایگان با در طی یک هفته ، فقط کافیست اسم قالب و همچنین لینک قالب را برای ما در نظرات ارسال کنید

بروزرسانی های این مطلب را دنبال می کنم
با عضویت در این سیستم ، آخرین بروزرسانی این مطلب یا محصول را مستقیم در ایمیل خود داشته باشید .
نام شما
ایمیل

نظرات (0)

تابحال برای این مطلب نظری داده نشده است .

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر به صورت مهمان . ثبت نام یا ورود
پیوست ها (0 / 1)
Share Your Location
0
Shares