اکانت ویژه

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 5.00 (2 رای)

host iran

فاکتورهای هاست با کیفیت چیست

زمانی که قصد راه اندازی، مدیریت و توسعه کسب و کار آنلاین موفق در سطح وب را داریم بواسطه وبسایت خوب می توان به این هدف دست یافت. همانطور که می دانید وبسایت خوب علاوه بر نام و محتوای خوب می بایست بر روی یک زیرساخت مناسب میزبانی شود. در واقع هاست یک سایت به منزله اساس و زیرساخت آن سایت مطرح است و بخوبی می توان اهمیت این موضوع را درک کرد. بر همین اساس در طی این مطلب به مجموعه فاکتورهای هاست با کیفیت اشاره خواهیم کرد و آنها را توضیح خواهیم داد.

هاست با کیفیت چیست و چه ویژگیهایی دارد؟

قبل از هر چیز می بایست توجه داشته باشیم که هاست ها بر اساس موقعیت، سیستم عامل، سازگاری، حجم و ترافیک، کنترل پنل، منابع اختصاصی و ... دسته بندی می شوند. هاست هر سایتی بر اساس سیستم مدیریت محتوا و زبان برنامه نویسی آن، همچنین مقدار منابع آن تعیین می شود و باید دقت داشت که هر هاستی نمی تواند از هر سایتی میزبانی کند. پس در ابتدا باید به اصل سازگاری و تناسب توجه داشت و پس از آن به جزئیات دیگر که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

ویژگیهای هاست با کیفیت

در زیر به مجموعه عواملی که موجب می شود هاستی را با کیفیت بدانیم اشاره شده است:

  • پایداری حداقل 99 درصدی در بازه ماهانه
  • سرعت دسترسی بالا
  • بهره گیری از سخت افزارهای قدرتمند و ابزارهای بهبود کیفیت
  • امنیت سرور و زیرساخت شبکه
  • پیکربندی فنی و امنیتی متناسب و حرفه ای
  • منابع نرم افزاری و سخت افزاری اختصاصی
  • پشتیبانی 24 ساعته شرکت میزبانی کننده وب سایت

پایداری یا آپتایم هاست

مقدار درصدی از پایداری و در دسترس بودن کامل هاست با تمامی وب سرویس های آن که معمولا در بازه زمانی یکماه محاسبه می شود. این مورد بسیار مهم است و هاستی که پایداری خوبی نداشته باشد به هیچ عنوان قابل قبول نیست.

سرعت دسترسی هاست

مواردی مانند موقعیت، کیفیت شبکه و سخت افزار، همچنین کانفیگ حرفه ای در این موضوع تاثیرگذار است.

سخت افزار و ابزارهای بهبود کیفیت هاست

بهره گیری از سخت افزارهای قدرتمند و همچنین ابزارهای بهبود وضعیت سرویس نقش مهمی در کیفیت هاست دارد.

امنیت سرور و زیرساخت شبکه

زیرساخت شبکه نقش بسیار مهمی دارد و در واقع اساس و بستر شکل گیری یک هاست با کیفیت است. در صورتی که این مورد میسر نشود در سایر موارد حتی با بهترین وضعیت نیز نمی توان هاست با کیفیتی داشت.

پیکربندی فنی و امنیتی متناسب و حرفه ای

معمولا دو موضوع فنی و امنیتی در تضاد با هم هستند. یعنی موارد فنی یکسری شرایط ایجاد می کند که می تواند امنیت را تحت تاثیر قرار دهد و همچنین موارد امنیتی محدودیت هایی را برای موارد فنی! پیکربندی متناسب که هم شرایط فنی و امنیتی را در حالت مطلوب تامین کند بسیار مهم است.

منابع و مشخصات نرم افزاری و سخت افزاری هاست

هر هاست منابع و مشخصاتی دارد که باید توجه داشته باشید بصورت کاملا اختصاصی در اختیار سرویس مورد سفارش شما قرار داده شود. در اینصورت قاعدتا کیفیت مطلوب تری در نتایج و بررسی ها از هاست خواهیم داشت.

پشتیبانی شرکت ارائه دهنده هاست

هاست باید بصورت 24 ساعته پشتیبانی شود و این موضوع بسیار مهم است که از شرکتی اقدام به خرید هاست نماییم که پشتیبانی 24 ساعته بدون تعطیلی برای سرویس های مورد ارائه خود دارد.

پیشنهاد خرید هاست با کیفیت از شرکت میزبان فا

مهمترین دغدغه مجموعه میزبان فا فراهم و ارائه نمودن سرویس های بسیار با کیفیتی است که نظیر آنها در داخل کشور وجود ندارد. یکی از سرویس های بی نظیر میزبان فا هاست ایران است که به جرات می توان گفت با کیفیت ترین هاست در کشور است. برای اینکه بتوانید از هاست با کیفیت ایران میزبان فا بهره مند شوید کافیست با کلیک بر روی بنر زیر، اقدام به سفارش سرویس مورد نظر خود نمایید و از نهایت کارایی و کیفیت شگفت زده شوید.

 

آپدیت جدید برای محصولات بیاد من چطور متوجه بشم ؟ ما هر آپدیتی منتشر بشه رو از طریق صفحه بروزرسانی محصولات اطلاع رسانی می کنیم .

نظرات (0)

تابحال برای این مطلب نظری داده نشده است .

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر به صورت مهمان . ثبت نام یا ورود
پیوست ها (0 / 1)
Share Your Location