جشنواره تابستانه : 25 درصد تخفیف برای تمامی قالب های وردپرس و جوملا کد تخفیف : summer99

اکانت ویژه

آپدیت جدید برای محصولات بیاد من چطور متوجه بشم ؟ ما هر آپدیتی منتشر بشه رو از طریق صفحه بروزرسانی محصولات اطلاع رسانی می کنیم .

افزونه های جوملا

جوملا

جوملا! (Joomla) یک سیستم مدیریت محتوای متن باز (Open Source ) و رایگان است که تحت اجازه‎نامه GNU/GPL منتشرشده این سیستم محتوا توسط سایت joomla.org توسعه و پشتیبانی می گردد. جوملا به زبان پی‌اچ‌پی (PHP) نوشته شده است و از یک فریم‎ورک مبتنی بر MVC بهره می‎گیرد و برای ذخیره سازی داده‎ها از پایگاه داده MySQL استفاده می‎کند. وب‎سایت‎های تجاری بزرگ و کوچک ، کسب و کار آنلاین همانند : ( وب سایت جوم آریا ) ، پرتال‎های خدمات الکترونیک، وب‎سایت‎های سازمان‎های دولتی، وب‎سایت‎های آموزشی و پرتال‎های آموزش الکترونیک، وب‎سایت‎های خبری و حتی وب‎سایت‎های شخصی کوچک، بوسیله جوملا پیاده‎سازی شده‎اند.

قالب جوملا | joomla template

 

زیر مجموعه ها

خرید قالب جوملا

برای رونق و افزایش روند کاری خود در هر کسب و کاری که دارید داشتن یک سایت معتبر و در عین حال با ظاهری زیبا حائظ اهمیت است . قالب تجاری جوملا در این امر به کاربران خود کمک می کند. بنابراین هر کاربری که با سیستم مدیریت محتوای جوملا آشنایی لازم و کافی را داشته باشد می تواند به راحتی با داشتن یک قالب منحصر به فرد و زیبا با موضوع قالب تجاری یک سایت برای جذب هر چه بیشتر مشتریان خود و معرفی کار خود بدون داشتن محدودیت مکان و زمان تلاش کند.