اکانت ویژه

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 4.92 (13 رای)

افزونه pwt seo - مطالب جوملای خود را سئو کنید

29,000 تومان
با دریافت این محصول 3 آریا بُن هدیه بگیرید
دانلود افزونه 1.5.0 pwt seo | مطالب جوملای خود را سئو کنید

دو ماه قبل در کنفرانس جهانی جوملا در رم ، شرکت pwt از تعدادی از افزونه های خو رونمایی کرد. یکی از این محصولات pwt seo می باشد. ما اعتماد داریم که این افزونه می تواند فعالیت seo را برای مطالب شما به ارمغان می اورد.افزونه pwt seo شما کاملا در بهینه سازی مقالات جوملا هدایت می کند و به شما کمک می کند که مطالب خود را به بهترین نحو سئو انجام دهید.

تاریخچه آپدیت های افزونه pwt seo

  • افزونه سئو مطالب جوملا pwt seo در تاریخ 05 اسفند 1398 به نسخه 1.5.0 آپدیت شد .
  • افزونه سئو مطالب جوملا pwt seo در تاریخ 18 مهر 1398 به نسخه 1.4.2 آپدیت شد .
  • افزونه سئو مطالب جوملا pwt seo در تاریخ 16 شهریور 1398 به نسخه 1.4.1 آپدیت شد .
  • افزونه سئو مطالب جوملا pwt seo در تاریخ 07 شهریور 1398 به نسخه 1.4.0 آپدیت شد .
  • افزونه سئو مطالب جوملا pwt seo در تاریخ 18 فرودین 1398 به نسخه 1.3.0 آپدیت شد .
  • افزونه سئو مطالب جوملا pwt seo در تاریخ 12 اسفند 1397 به نسخه 1.2.2 آپدیت شد .
  • افزونه سئو مطالب جوملا pwt seo در تاریخ 25 اردیبهشت 1397 به نسخه 1.2.0 آپدیت شد .
  • افزونه سئو مطالب جوملا  pwt seo در تاریخ 11 فروردین 1397 به نسخه 1.1.0 آپدیت شد.

جزئیات افزونه pwt seo

افزونه pwt seo

هدف افزونه pwt seo چیست و چه کاری انجام می دهد؟ شما زمانی که یک مطلب ایجاد می کنید می خواهید این مطلب در نتایج جستجو در رتبه ی اول باشد.اگر مطلبی که منتشر کردید سئو خوبی نداشته باشد،قطعا در نتایج اول جستجوگرها نخواهید بود.افزونه pwt seo شما به یک مطلب ایده ال و عالی برای سئو می رساند و شما را به رساندن سئو عالی سوق میدهد.

در این افزونه هنگامی که یک کلمه کلیدی تعریف می کنید نمره  seo شما محاسبه میشود.یر اساس کلمه کلیدی یا عنوان شما،برای استفاده از این کلید واژهدر بخش استراژیک مقاله خود ، مانند عنوان صفحه،مقادیر،چگالی کلمات و غیره...امتیاز دریافت خواهید کرد.

شما با وارد کردن عنوان و url بسیاری از موارد پیشرفته را مشاهده می کنید.افزونه pwt seo نتیجه صفحه html را در نظر خواهد گرفت.بنابراین نه تنها شما میتوانید مقالات را نگاه کنید.بلکه میتوانیدخروجی ماژول ها html را نیز مشاهده کنید.

باید توجه کنید افزونه pwt seo نشانی های خود را متنند بسیاری افزونه ها مانند sh404seo ، SEF و joomsef تغییر نمی دهد.ان ها هدف کملا متفاوتی دارند،اگر جه در بعضی همپوشانی دارند،شما می توانید از انها در کنار یکدیگر استفاده کنید.

infographic of seo 1436 13

pwt seo در عمل

بهترین روش برای نشان دادن کارکرد افزونه این است که بتوانیم با ان به سادگی کار کنیم تب در قسمت مطلب باز میکنیم و یک کالمه ی کلیدی یا عبارت را پر میکنیم.برای مثال قالب تراول استفاده میکنیم. اگر پس از ان مقاله را ذخیره کنید نمره ceo اولین محابه میشود . در ابتدا ما فقط 22 امتیاز از حداکثر 100 داریم  اما مقاله تقریبا خالی است . بنابراین عیب نیست، اکنون اگر شما به سادگی ویرایش را در متن خود شروع کنید ، نمره هر 30 ثانیه 2 بار محاسبه میشود . اگر میخواهید فاصله زمانی را در تنظیمات افزونه تغییر دهید . توجه داشته باشید که نمره به طور خودکار محابه میشود .

 http://s8.picofile.com/file/8316366592/pwt_seo.gif

چک کردن نمره جستجو

pwt seo امکان چک کردن نمره seo از مقاله خود را زمانی که شما در حال تایپ کردن هستید.به شما نکات روشن برای ویراستن محتوای خود و چگونگی بهبود نمره ی عالی seo برای مقالات شما منتشر شده است.

پیش نمایش جستجوی گوگل

پیش نمایش واقعی از نحوه نمایش صفحه ی شما در نتایج جستجوی گوگل

نادیده گرفتن اسان نتایج جستجو و باز کردن اطلاعات open graph

اگر شما می خواهید عنوان مقاله خود را در نتایج گوگل متفاوت مشاهده کنید می توانید عنوان مقاله را نادیده بگیرید.داده های open graph که توسط فیسبوک،تویتر و گوگل در این افزونه استفاده شده اند و می توانید به طور خاص تنظیم کنید.

نمایش افزونه فارسی pwt seo

PWT seo farsi

 توجه مهم : افزونه pwt seo برای سئوی مطالب جوملای شما بسیار حائز اهمیت است و پیشنهاد می کنیم حتما از این افزونه برای سئو مطالب خودتان استفاده کنید . این افزونه برای جوملا 3+ به بالا آماده شده است . وب سایت جوم آریا از این افزونه نیز در سایت خود برای بهبود سئوی مطالب خود استفاده می کند ، پس اگر می خواهید مطالب خود در نتایج جستجوگر ها در رتبه های اول قرار بگیرند این افزونه را تهیه کنید .

آپدیت جدید برای محصولات بیاد من چطور متوجه بشم ؟ ما هر آپدیتی منتشر بشه رو از طریق صفحه بروزرسانی محصولات اطلاع رسانی می کنیم .

محصولات مرتبط : پیشنهاد می کنیم محصولات زیر را هم مشاهده کنید !

افزونه JRealtime Analytics 3.5.3 | سیستم آمارگیری جوملا

افزونه OS Property Real Estate 3.18.0 | مدیریت املاک جوملا

افزونه RSMembership 1.22.24 | سیستم حق عضویت در جوملا

نظرات (0)

تابحال برای این مطلب نظری داده نشده است .

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر به صورت مهمان . ثبت نام یا ورود
پیوست ها (0 / 1)
Share Your Location

سوالات متداول

افزونه جوملا چیست و چه انواعی دارد ؟

افزونه‌های جوملا، افزودنی هایی هستند که امکان اضافه کردن ویژگی‌ها و کارکردهای جدید به وبسایت جوملا شما را می‌دهند. دقیقاً همانند اپلیکیشن‌هایی که در تلفن‌های هوشمند خود استفاده می‌کنید.