اکانت ویژه

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 5.00 (2 رای)
مبانی جوملا تا جوملا پیشرفته

 در ابتدا ما توضیحاتی درباره جوملا به علاقمندان و مبتدیان برای درک بهتر مرحله به مرحله این سیستم مدیریت محتوا ارائه می دهیم ، سپس در آموزش های بعدی به صورت جامع تر آنچه مورد نیاز به دانستن آن می باشد را در اختیار کاربران گرامی قرار می دهیم. شما می توانید با دنبال کردن این آموزش ها از مبانی جوملا تا جوملا پیشرفته به یک کاربر حرفه ای تبدیل شوید.

جوملا چیست ؟

جوملا یک سیستم مدیریت محتوای متن باز (CMS) است که برای ساخت وب سایت ها و برنامه های آنلاین استفاده می شود.این برنامه رایگان و توسع پذیری است که شامل دو قسمت پیش نمایش قالب ها و تنظیمات یا همان مدیریت آن تقسیم می شود. جوملا با استفاده از PHP ، برنامه نویسی شی گرا (Object oriented) ، الگوهای طراحی نرم افزار و MySQL (برای ذخیره سازی داده ها) توسعه یافته و طراحی شده است. این آموزش اصول اولیه جوملا را به شما آموزش می دهد که با استفاده از آنها می توانید به آسانی وب سایت ایجاد کنید. این آموزش به بخش هایی از جمله مبانی جوملا ، منوها ، ماژول ها، تنظیمات جهانی و جوملا پیشرفته تقسیم می شود. هر یک از این بخش ها دارای موضوعات مرتبط با تصاویر است که صفحه های مدیریت جوملا را توضیح می دهد.


کاربران گرامی توجه

این آموزش برای هرکسی که دانش پایه ای از HTML و CSS داشته باشد و خواستار توسعه وب سایت ها است تهیه شده است . پس از اتمام این آموزش ، خود را در سطح متوسطی در توسعه وب سایت ها با استفاده از جوملا خواهید یافت.


پیش نیازها

قبل از شروع کار با این آموزش ، فرض می کنیم که شما از اصول اولیه HTML و CSS آگاه هستید.اگر به خوبی از این مفاهیم آگاه نیستید ، ما به شما پیشنهاد می دهیم آموزش های کوتاهd را در زمینه HTML و CSS مطالعه بفرمایید.

آپدیت جدید برای محصولات بیاد من چطور متوجه بشم ؟ ما هر آپدیتی منتشر بشه رو از طریق صفحه بروزرسانی محصولات اطلاع رسانی می کنیم .

نظرات (0)

تابحال برای این مطلب نظری داده نشده است .

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر به صورت مهمان . ثبت نام یا ورود
پیوست ها (0 / 1)
Share Your Location

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید