اکانت ویژه

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 5.00 (3 رای)

چگونگی مرتب سازی محتوا، ماژول و منو در جوملا

مرتب سازی جوملا

جوملا دارای یک کشیدن و رها کردن برای مرتب سازی محتوا، دسته ها، ماژول ها، لینک های منو و پلاگین ها است. قابلیت کشیدن و رها سازی به طور کامل کار می کند، اما برای کاربران جدید جوملا می تواند مشکل باشد. دو راه برای فعال کردن مجدد کشیدن و رها کردن وجود دارد:


 گزینه 1: روی فلش های بالا و پایین کلیک کنید

در گوشه سمت راست بالای صفحه نمایش مدیریت، شما فلش های کوچک بالا و پایین رونده را مشاهده خواهید کرد. میتوانید برای مرتب سازی موارد بر روی این فلش ها کلیک کنید.

up and down arrows


 گزینه 2: استفاده از فیلترها

در گوشه بالا سمت چپ صفحه نمایش مدیریت، یک فیلتر مانند عکس زیر خواهید دید. شما می تواند با کلیک بر زبانه کنار کادر مورد نظر مرتب سازی دلخواه خود را انتخاب کنید.

Use the filters


 نحوه استفاده از کشیدن و رها کردن

حالا که شما موارد موردنظر خود را با توجه به مرتب سازی مدنظرتان سازماندهی کرده اید، شما می توانید با استفاده از ویژگی کشیدن و رها کردن آنها را دوباره مرتب کنید. برای شروع دوباره مرتب سازی آیتم ها، نقاط در ستون سمت راست را انتخاب کنید (طبق تصویر زیر). برای جابجایی هر کدام از آیتم ها شما می توانید بر روی سه نقطه کنار آن در سمت راست کلیک کنید و آن را جابجا کنید:

How to use the drag and drop

اکنون شما قادر به کشیدن و رها کردن آیتم ها برای مرتب سازی مورد نظر خود هستید:

able to drag and drop the items

آپدیت جدید برای محصولات بیاد من چطور متوجه بشم ؟ ما هر آپدیتی منتشر بشه رو از طریق صفحه بروزرسانی محصولات اطلاع رسانی می کنیم .

نظرات (0)

تابحال برای این مطلب نظری داده نشده است .

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر به صورت مهمان . ثبت نام یا ورود
پیوست ها (0 / 1)
Share Your Location

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید