اکانت ویژه

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رای)
آموزش ویرایش آیتم های منو در جوملا

در این جلسه از آموزش جوملا، مراحل ساده ای را برای ویرایش آیتم های منو را بررسی خواهیم کرد. ما در جلسه های قبل به موضوعات ایجاد منو در جوملا و همچنین نحوه ایجاد و اضافه کردن آیتم منو پرداختیم. می توانید به جلسات قبل مراجعه فرمایید.

ویرایش آیتم های منو در جوملا

برای ورود به صفحه ویرایش یک آیتم مورد نظر شما می توانید بعد از ورود به مدیریت سایت جوملایی خود به دو روش می توانید به آن دسترسی پیدا کنید:

1. بر روی منوها > همه آیتم های منو کلیک کنید.

ویرایش آیتم ها منوها در جوملا

2. بر روی منوها > منو موردنظر (مثلا در اینجا به نام تست) کلیک کنید.

ویرایش آیتم ها منو در جوملا

بعد از ورود به صفحه "منوها : آیتم ها" شما می توانید موردی که مدنظر دارید انتخاب کرده (با کلیک بر روی کادر سمت راست آن) و بر روی گزینه "ویرایش" کلیک کنید تا صفحه ویرایش آن برای شما مانند تصویر زیر باز گردد : -  یک روش دیگر برای ورود به صفحه ویرایش آیتم منو موردنظر کلیک بر روی نام آن در صفحه آیتم ها می باشد -

ویرایش آیتم های منو در جوملا

 در اینجا شما می توانید با کلیک بر روی دکمه "انتخاب" - نوع آیتم منو - را تغییر دهید و همچنین می توانید با زدن بر روی گزینه "ویرایش" هر مطلب یا صفحه خاصی که وجود دارد را ویرایش یا تغییر دهید.

ویرایش آیتم های منو در جوملا

نوار ایزار

  • برای ذخیره تغییرات در آیتم منو ویرایش شده ، روی دکمه "ذخیره" کلیک کنید.
  • شما می توانید بعد از انجام تغییرات و ویرایش های مدنظرتان به طور کلی از آن صفحه با استفاده از کلیک کردن بر روی دکمه "ذخیره و بستن" خارج شوید.
  • اگر می خواهید پس از بررسی و ویرایش این آیتم منو یک آیتم جدید ایجاد کنید می توانید بر روی دکمه " ذخیره و جدید" کلیک کنید تا یک صفحه جدید برای شما باز گردد.
  • در صورتی که می خواهید آیتم منو مدنظرتان را کپی کنید می توانید بر روی دکمه "ذخیره رونوشت" کلیک کنید ( ممکن است شما در آیتم منو موردنظر تغییراتی ایجاد کنید اما نمی خواهید که این تغییرات در خود این آیتم اعمال گردد و تنها برای بررسی و امتحان آن تغییرات را ایجاد کنید می توانید با استفاده از این دکمه یک نسخه رونوشت شده از آن را داشته باشید. توجه داشته باشید آیتم منوی که با استفاده از دکمه "ذخیره رونوشت" ایجاد می گردد هم نام آیتمی است که در صفحه ویرایش آن قرار دارید با پسوند 2 ! به طور مثال اگر آیتم منو شما "تست" نام دارد نام رونوشت به "تست 2" تغییر میابد و به صورت منتشر نشده در مدیریت سایت شما قرار می گیرد.)

ویرایش آیتم های منو در جوملا

  • همچنین برای صرفنظر از ایجاد تغییراتی که داده اید می توانید بر روی دکمه "بستن" کلیک کنید.

 

آپدیت جدید برای محصولات بیاد من چطور متوجه بشم ؟ ما هر آپدیتی منتشر بشه رو از طریق صفحه بروزرسانی محصولات اطلاع رسانی می کنیم .

نظرات (0)

تابحال برای این مطلب نظری داده نشده است .

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر به صورت مهمان . ثبت نام یا ورود
پیوست ها (0 / 1)
Share Your Location

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید