اکانت ویژه

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 5.00 (3 رای)

سازگاری جوملا با پی اچ پی 7 ، هنگام به روز رسانی جوملا:

update

پی اچ پی 7 سریعترین نسخه پی اچ پی است. به سادگی با تغییر نسخه PHP خود به PHP 7 می توانید وب سایت جوملا را 50٪ سریعتر یا بهتر اجرا کنید. ما اغلب سؤالاتی در مورد چگونگی ارتقاء به یک نسخه جدید PHP داریم، بنابراین ما در نظر گرفتیم که باید یک آموزش مختصر و مفید برای آن بنویسیم.  این آموزش نحوه تعامل و سازگاری جوملا با PHP و  همچنین چگونگی به روز رسانی PHP به PHP 7 را توضیح می دهد. این آموزش در سطح مبتدی نوشته شده است و در آن اصطلاح فنی بسیار تخصصی استفاده نشده است. این نوشته فقط برای درک روند کار به اندازه لازم کمک می کند.

جوملا و PHP:

پی اچ پی (PHP) زبان برنامه نویسی سمت سرور است. تا به حال، جاوااسکریپت فقط در مرورگر اجرا می شد. بنابراین برای کار کردن با زبان برنامه نویسی مانند PHP به استفاده از سرور نیاز است. استفاده از پی اچ پی در جوملا به توسعه دهندگان جوملا اجازه داده که به طور پویا HTML تولید کنند، با یک پایگاه داده ارتباط برقرار کنند و از فرآیندهای پیچیده دیگری استفاده کنند. با این حال، جوملا توسط PHP نصب نشده است بلکه از PHP استفاده می کند، اما آن را نصب نمی کند. در عوض، پی اچ پی بر روی سرور نصب شده است، که معمولا توسط شرکت های هاستینگ اجرا می شود. بنابراین جوملا وابسته به داشتن یک محیط سرور است که درخواست های PHP را طراحی و پردازش بکند.

مرحله 1. به روز رسانی به جوملا 3.9:

برخی از نسخه های قدیمی تر جوملا (قبل از جوملا 3.5) پی اچ پی را پشتیبانی نمی کنند. با این حال، نسخه های جدیدتر جوملا دارای سازگاری داخلی با پی اچ پی است. بنابراین برای استفاده از آن، برای اولین بار جوملای خود را به جوملا 3.9 به روز رسانی کنید. 

مرحله 2. به روزرسانی افزونه ها:

پس از به روز رسانی نسخه جوملا، به روز رسانی افزونه های خود را به بالاترین نسخه آن برسانید این کار موجب می شود که خطاهای احتمالی را کاهش یافته و سازگاری جوملا با PHP را تضمین می کند.

مرحله 3. درخواست از  هاست خود برای به روز رسانی PHP مورد نظر به پی اچ پی 7:

همانطور که در ابتدا توضیح داده شد، پی اچ پی بر روی سرور نصب شده و اجرا می شود. بنابراین، برای به روز رسانی پی اچ پی، باید این کار را در سطح سرور انجام شود.سرورها از شرکت تا شرکت متفاوت هستند. در نتیجه، ساده ترین راه این است که از پشتیبانی شرکت هاستینگ خود بخواهید که این کار را برای شما انجام دهد. اکثر هاست ها قادر خواهند بود که به روز رسانی را به سرعت انجام دهند. به احتمال زیاد هر کدام از سرورها برای راه اندازی و به روز رسانی PHP تنظیم خاص خود ارائه خواهند داد.  اگر بعد از به روز رسانی، هر گونه خطایی را مشاهده کنید. می توانید از هاست خود بخواهید که به نسخه قبلی مربوط به PHP بازگردند. این یک تغییر ساده است، بنابراین شما می توانید نسخه های خود را تغییر دهید و آن ها را به عقب و جلو بروید.

آپدیت جدید برای محصولات بیاد من چطور متوجه بشم ؟ ما هر آپدیتی منتشر بشه رو از طریق صفحه بروزرسانی محصولات اطلاع رسانی می کنیم .

نظرات (0)

تابحال برای این مطلب نظری داده نشده است .

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر به صورت مهمان . ثبت نام یا ورود
پیوست ها (0 / 1)
Share Your Location

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید