اکانت ویژه

آموزش خرید قالب و دریافت فایل از سایت جوم آریا

1- اول باید در سایت ما عضو شوید و وارد سایت شوید .

2- بعد وارد مطلب قالب مورد نظر شوید و بعد روی دکمه خرید کلیک کنید .

3- در مرحله بعدی وارد صفحه ای می شوید که از شما می خواهد اطلاعات مربوط به قالب رو چک کنید و از اطلاعات مربوط به قالب مطمئن شوید بعد روی گزینه پرداخت کلیک کنید .

4- در این قسمت صفحه ای برای شما باز می شود که اطلاعاتی از جمله استان ، شهر ، شماره تلفن و نظر شما در مورد سایت جوم آریا که این اطلاعات باید تکمیل گردد .بعد روی گزینه بعدی کلیک کنید .

5- در این صفحه اطلاعات که در مرحله قبل رو وارد کردید یکبار دیگر برای شما به نمایش در می آورد تا از مواردی که پر کردید اطمینان حاصل کنید بعد شما می توانید نوع پرداخت خودتون رو وارد کنید مثلا پرداخت آنلاین یا پرداخت توسط فیش واریزی.

6- اگر می خواهید آنلاین پرداخت کنید باید روی پرداخت بانک ملت یا پاسارگارد کلیک کنید بعد شما به سایت بانک مربوطه منتقل می شوید و می توانید پرداخت را انجام دهید .

7- اگر می خواهید ثبت فیش کنید رو گزینه ثبت فیش بانکی کلیک می کنید و می توانید از شماره حساب ها در منوی امکانات استفاده کنید بعد از واریز پول از منوی خدمات و ثبت فیش واریزی موارد خود را برای ما ارسال کنید .

8- بعد از اینکه آنلاین خرید کردید و تراکنش شما با موفقیت ایجاد شد می توانید به منوی منوی کاربری > دریافت محصول بروید و قالب خودتون رو اونجا دانلود کنید .

آپدیت جدید برای محصولات بیاد من چطور متوجه بشم ؟ ما هر آپدیتی منتشر بشه رو از طریق صفحه بروزرسانی محصولات اطلاع رسانی می کنیم .