اکانت ویژه

 

آریابن | بن های تخفیفی برای مشتریان ثابت وب سایت جوم آریا

bon joomaria

آیا از جمله‏‌ی مشتریان پر و با قرص جوم آریا هستید؟  آیا مرتبا برای خود و مشتریان از جوم آریا خرید می‏‌کنید و انتظار دارید که به عنوان یک مشتری دائمی،جوم آریا با نگاهی ویژه به شما بنگرد؟ شاید علاقه‌‏مند به خریدهای با تعداد بالا و عمده برای کسب و کار خود هستید!
مدت‏‌هاست که جوم آریا پیشنهادهای زیادی را از مشتریان دائمی خود دریافت می‌‏کند. پیشنهادهایی از این دست که، یک مشتری وفادار و با نرخ تکرار خرید بالا امکان بهره‌‏مند شدن از قیمت‏هایی ویژه و مناسب‏‌تر را داشته باشد. یعنی دریافت حداکثر تخفیف ممکن از جوم آریا  ! قبلا این روش را به صورت دستی برای مشتریان خود انجام می دادیم ولی برای هر مشتری ثابت نهایت 20 درصد ، ولی با سیستم جدید آریابن حتی می توانند به اندازه قیمت قالب بن داشته باشند و قالب را به صورت رایگان دریافت کنند .

 اما آریا بن چیست؟
آریابن، همان‌طور که از نامش بر‏می‌‏آید، یک بن خرید الکترونیکی است که پس از خرید هر قالب، در حساب شما منظور می‏‌شود. در حقیقت شما پس از اولین خرید از جوم آریا، بسته به ارزش قالب خریداری شده ، به میزانی امتیاز "آریابن" که در واقع تخفیفی برای شما در خریدهای بعدی است، دریافت می‏‌کنید.
لازم است توجه شما را به چند نکته جلب نماییم:
•  آریا بن، امتیازیست ویژه که جوم آریا جهت تشویق حداکثری، به همه‏‌ی مشتریان خود اعطا می‏‌کند. با این حال این مشتریان دائمی هستند که می‏‌توانند از آن بیشترین بهره را ببرند.
•  آریا بن، ماهیت ریالی نداشته و در واقع امتیازی است برای دریافت تخفیف قطعی در خرید بعدی.
•  میزان دریافت امتیاز آریا بن برای هر قالب متفاوت بوده و از قبل در کنار قیمت هر محصول درج شده است.
•  اگر در خریدهای قبلی امتیاز آریا بن کسب کرده‏‌اید، برای خرید قالب بعدی امکان استفاده از میزان مشخصی از آریا بن در قالب تخفیف وجود دارد که مقدار آن به طور خودکار توسط سیستم محاسبه می‌‏شود و این میزان برای هر قالب متفاوت است، البته لازم به ذکر است براساس نوع قالب خریداری‌شده، امکان دارد هیج آریا‌بنی مصرف نشود.
•  در حال حاضر اعتبار زمانی هر امتیاز آریا بن نامحدود می باشد .

اجازه بدهید با مثالی عملی نحوه تخصیص و استفاده از این طرح تشویقی را بیشتر بررسی کنیم:
تصور کنید می‏‌خواهید قالب مورد نظر خود را که در این مثال قیمت آن یک 50.000 تومان است خریداری کنید. همان‌ طور که می‏‌بینید در این مثال برای این قالب 5 امتیاز آریا بن به ارزش 5 هزار تومان در‏نظر گرفته شده است. یعنی شما با خرید این قالب امکان بهره‏‌مندی از تخفیفی تا سقف 5 هزار تومان در خریدهای بعدی خود دارید. همانطور که مشاهده می‌‏کنید آریا بن دریافتی برای قالب های مختلف متفاوت است. برخی از قالب ها امتیاز آریا بن بیشتری اعطا می‏‌کنند و برخی کمتر.
حال تصور کنید که چند روز بعد قصد دارید سفارش دیگری را ثبت کنید. برای نمونه قالبی با قیمت 70.000 هزار تومان را انتخاب می‌کنید و آریابن های قبلی را دارید با خرید این محصول 7 آریابن دیگر نیز دریافت خواهید کرد . که مجموع 12 آریا بن دارید و می توانید در خرید بعدی از آن استفاده کنید .

آریابن های خود را چگونه می توانم مشاهده کنم .

شما می بایست به حساب کاربری خود بروید از این طریق منوی کاربری > دانلود محصولات > آریابن های من . در تصویر زیر می توانید مشاهده کنید :

aria bon user

آیا امکان انتقال آریا بن به کاربر دیگری وجود دارد؟
در حال حاضر امکان انتقال آریا بن بین کاربران وجود ندارد، اما مسلما شما می‌توانید از بن‏‌های موجود در حساب کاربری خود جهت خرید برای دوستان خود استفاده کنید و آنها را از مزایای آریا بن خود سودمند سازید.

آیا می‌‏توان از آریا بن دریافتی برای هر خرید، در همان خرید استفاده کرد؟
همان طور که گفته شد، آریابن طرحی تشویقی برای ایجاد انگیزه در مشتریان جهت انجام خرید‏های بعدی است، به این صورت که با دریافت آریابن در ازای هر خرید، می‌‏توان برای خرید‏های بعدی از آن امتیاز استفاده کرد. توجه داشته باشید که اعتبار آریا بن دریافت شده در هر سفارش به محض نهایی شدن همان سفارش، فعال شده و برای استفاده در سفارش بعدی قابل استفاده خواهد بود.

برای خرید هر محصول، از چه تعداد آریا بن می‌توان استفاده کرد؟
میزان استفاده از آریابن برای قالب های مختلف، متفاوت است و مقدار قابل استفاده آریا بن، برای هر خرید به طور خودکار توسط سیستم محاسبه می‌‏شود و نیاز به وارد کردن کد یا اقدامی از طرف کاربر نیست.  البته لازم به ذکر است براساس نوع قالب خریداری‌شده، امکان دارد هیج آریا‌بنی مصرف نشود.

آیا می‌توان در ازای آریا بن خود، مبلغ آن را دریافت کرد؟
آریا بن برای استفاده در سایت جوم آریا طراحی شده و برای مصارف دیگر قابل استفاده نیست. بنابراین برای بهره‌مندی از حداکثر تخفیف جوم آریا، لازم است که در بازه‏‌های زمانی مشخص شده پس از هر سفارش، در خریدهای بعدی از سایت، آریا بن خود را استفاده کنید و از تخفیف آن بهره‏‌مند شوید.

آیا آریا بن دریافتی خرید جدید به آریا بن‏‌های قبلی اضافه می‏‌شود؟
بله. با انجام هر خرید، مقداری آریا بن دریافت خواهید کرد که هم قابل استفاده در خرید بعدی و هم قابل ذخیره سازی هستند. توجه داشته باشید که ذخیره کردن بن‏‌ها برای استفاده یکجا از آنها عمل هوشمندانه‏‌ای نیست. پس هوشمندانه‌‏تر خواهد بود که از آریا بن‏‌های دریافتی خود در خرید‏های مختلف و تا حداکثر سقف مجاز استفاده کرده و بیشترین تخفیف را از جوم آریا دریافت کنید.

مشتریان قبلی که تابحال خرید کرده اند و آریابن دریافت نکرده اند ، آیا آریابنی به آنها تعلق می گیرد ؟

 چون وب سایت جوم آریا این سیستم را اضافه کرده است ، و به صورت اتوماتیک اضافه نمی شوند ! می توانید از طریق سامانه پشتیبانی و با ارسال ایمیل خرید درخواست بن برای خودتان کنید تا بن خرید های قبلی را برای شما اضافه کنیم .

ولی کسانی که از امروز یعنی 1396/12/16 خرید می کنند سیستم به صورت اتوماتیک آریابن های شما را محاسبه می کند .

منبع متن اولیه  : وب سایت دیجی کالا

آپدیت جدید برای محصولات بیاد من چطور متوجه بشم ؟ ما هر آپدیتی منتشر بشه رو از طریق صفحه بروزرسانی محصولات اطلاع رسانی می کنیم .