جشنواره عید 99 وب سایت جوم آریا آغاز شد (تا 80 درصد تخفیف |#در_خانه_بمانیم) دریافت تخفیف


awesome rewards

فروشی عالی

شما می توانید با حق 50 % کمیسیون از وب سایت جوم آریا ، به درآمد عالی برسید . فروش بیشتر ، کسب در آمد بیشتر !


timely payout

پرداخت به موقع

شما می توانید بعد از درآمدزایی در زمان های مقرر تسویه حساب را انجام دهید . آنچه که کسب می کنید را تحویل می دهیم .


marketing tools

ابزار های بازاریابی

محصولات را با انتخاب بنرهای مناسب و جذاب یا حتی تبلیغات متنی در وب سایت یا وبلاگ خود تبلیغ کنید .

سیستم همکاری در فروش چگونه است ؟

هر خریداری که با لینک شما به سایت ما مراجعه کند و قبلا از سایت ما بازدید نکرده است در نظر گرفته می شود . هر بار که این خریدار هر محصول جدیدی خریداری کند ، شخص همکار در فروش مقدار درصد کمیسیون خود را دریافت می کند . مقدار کمیسیون برای تمامی کاربران 50 درصد هر محصول می باشد .

در سیستم همکاری در فروش شما هر شخص می تواند با یک لینک اختصاصی خود در متن های ، بنرها ، تبلیغات ، پست های وبلاگ یا وب سایت در سایت خود نشر دهند و معرف کاربرانی شوند که خرید می کنند

به طور مثال : مثلا شما یکی از بنرهای ما را در سایت خود قرار می دهید و بازدیدکننده ای در سایت شما از طریق آن بنر به سایت جوم آریا مراجعه می کند و از محصولات ما خریداری می کند . اگر این محصول 60.000 تومان باشد 30.000 تومان برای شما می باشد . البته سقف خرید محصولات در جوم آریا تا 250.000 تومان و حتی بیشتر می رود و شما می توانید 50 درصد این مبالغ را برای خود داشته باشید و درآمد ماهیانه داشته باشید .

توجه : کسانی که توسط شما یک بار معرفی می شوند نه تنها خرید اول آنها 50 درصد کمیسیون آنها برای شماست ، بلکه خریدهای بعدی همان خریداران نیز شامل 50 درصد کمیسیون شما هم می شوند .

سیستم همکاری در فروش چگونه کار می کند ؟

زمانی که شما یک حساب همکاری در فروش ایجاد می کنید و وارد حساب خود می شود ، سیستم یک لینک اختصاصی به شما می دهد ، بعد شما از طریق این لینک می توانید در متن ها ، بنرها ، تبلیغات ، مطالب وب سایت یا وبلاگ خودتان حتی شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام اقدام به بازاریابی کنید .

وب سایت جوم آریا بنرهای در سایزهای متفاوت در بخش حساب کاربری شما قرار داده است که بتوانید بازاریابی خود را شروع کنید . این بنر ها در بخش بازاریابی > روش های بازاریابی موجود می باشند .

پرداخت یا تسویه حساب به چه شکل می باشد ؟

پرداخت ها به صورت منظم در سر هر ماه به حساب شما واریز می شود . حداقل مبلغ تسویه حساب هم 50.000 تومان می باشد .